clio-muse.jpg
Search Istorie

ue_romania 2.png
LEGĂTURI

council-europe.jpg

euroclio.jpg
Welcome
Username:

Password:


Remember me

[ ]
CONCURSUL NAŢIONAL "MEMORIA HOLOCAUSTULUI"
victorg, Saturday 17 February 2024 - 08:59:48 // comment: 0



ATELIER DE PREDARE A ISTORIEI 2024
victorg, Friday 09 February 2024 - 06:47:45 // comment: 0



CONCURSURI
victorg, Friday 09 February 2024 - 06:43:47 // comment: 0



Activități profesori de istorie
victorg, Tuesday 30 January 2024 - 14:25:08 // comment: 0



OLIMPIADA DE ISTORIE
victorg, Monday 18 December 2023 - 00:00:00 // comment: 0



SIMULARE EXAMENE NAȚIONAE
victorg, Friday 15 December 2023 - 18:45:00 // comment: 0



Concurs Internațional Literar
victorg, Friday 15 December 2023 - 18:11:25 // comment: 0



Istoria evreilor. Holocaustul
victorg, Friday 15 December 2023 - 18:02:34 // comment: 0



CONCURSURI ȘCOLARE ISTORIE 2023-2024
victorg, Thursday 14 September 2023 - 15:07:56 // comment: 0



ISTORIA HOLOCAUSTULUI
victorg, Thursday 07 September 2023 - 07:47:57 // comment: 0



PRECIZĂRI ANUL ȘCOLAR 2023-2024
victorg, Thursday 07 September 2023 - 07:40:01 // comment: 0



CONSFĂTURILE PROFESORILOR DE ISTORIE, MUNICIPIUL BUCUREȘTI
victorg, Monday 04 September 2023 - 08:31:28 // comment: 0


Consfătuirile cadrelor didactice, specialitatea ISTORIE din Municipiul București se vor desfășura in ziua de miercuri, 13 septembrie 2023, ora 9.15 la Colegiul Național Mihai Viteazul, Sala de Festivități, București, sectorul 2.


OLIMPIADA DE ISTORIE
victorg, Wednesday 01 March 2023 - 17:06:50 // comment: 0



OLIMPIADA DE ISTORIE
victorg, Tuesday 14 February 2023 - 10:31:58 // comment: 0



SIMULARE BACALAUREAT 2023
victorg, Friday 10 February 2023 - 11:04:07 // comment: 0



Go to page  [1] 2 3 ... 21 22 23